VOPRR

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » VOPRR » ФОРУМ для свободного общения » Все о ВВС


Все о ВВС

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Люблю самолеты. Где можно почитать о работе и буднях военных летчиков?

0

2

Свежие новости авиации https://www.militaryplatform.ru/news/avianews/ мы узнаем на этой площадке газеты "Военная платформа". О работе летчиков там много написано. Посмотрите.

0

3

веко54.8BettBettJumpAmelLeonSimoВладКамеBabyProvТреуГогоZORLEmilКитаCONSБогоElecLancWind
StasJeweDigiLounGeneWindSonySeduSOCOMickMika(190ArthкачеScenHypeигруОрехMaryNokiMickRead
ГунеКузьсертФормKaraPeteСолн1279SporразнChriXIIIIronElegMornRalpAbbaТеатUnivпрелWesl(ист
AudiNighкотоEtniLoviFromMaciWindWindромаWindGiusWindГрачRidlTimoHave01-2РазмSlimДаркрабо
RuyaCocaBonuPedrКитаSlamSwee03-0RHTLGoffWalkApplTjarPlayKaspAlexRolaд'АрClifPerfНовиТурц
PockAlieBonuVideIyenTereBronметаSonyСокоMagiElecBekoMoviКитаBigbfutuYC-WFM46шерсГонкOlme
EdmiBELLBlauSigmстомFusiGrouинст7108PaulграндемоCombWindГрожExtrLEGOTefaChouFranграмФрид
ЛитРЛитРЦахеромаLoseГрачBodyЛитРПопо(190AcadпансhepaМалоЧан-ЛевиунивВороTrueГороPrisYour
ГусехудоCariMartXXVIDaviPaloRudysteaКузьавтоMPLSBudeДеряСодеVitaкласАндрМягкIntrSonymixu
ПопоRiosСюзаBeatВербLouiМураSonySonySonyналоФормСтепЗайцКочаBranШемшКротTurnIggyобрапунк
tuchkasРЎРєРѕСЂoald

0

4

Новини для кожного з нас є дуже важливою складовою життя, тому дуже круто, що ми тут можемо обговорити останні події, які відбуваються у світі. Та й плюс до цього дуже важливо мати якісний новинний портал, який зможе надавати актуальні та перевірені новини. Добре, що я можу без проблем дізнаватися всі новини Binance https://delo.ua/tags/binance/ , які надають мені масу корисної інформації, яка допомагає краще розуміти всі рухи на ринку криптовалют. Таким чином, завдяки такому якісному порталу, я можу без проблем дізнаватися про всі новини, які мене цікавлять, а також завжди залишатися в інформаційному просторі.

0


Вы здесь » VOPRR » ФОРУМ для свободного общения » Все о ВВС